EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Laboratuvar Hizmetleri

Ayrışma (Xenon / UV) Testi

Hava Şartlarına Maruz Kalma
Uygulamalı Teknik Hizmetler, tam donanımlı, ISO 17025 (A2LA) onaylı bir ayrışma laboratuvarı işletmektedir . Kalite kontrol veya hata analizi çabaları için ihtiyacınız olsun, ilgili verileri hızlı bir şekilde iade ediyoruz.

Üreticiler, fiziksel, kimyasal ve termal özelliklerinin özelliklerini onaylamak veya keşfetmek için ürünlerini Uygulamalı Teknik Hizmetler gibi bir laboratuvara gönderir. Teknisyenlerimizin gerçekleştirdiği bir test kategorisi, test numunesinin sıcaklık, nem ve UV radyasyonu gibi çeşitli çevresel stres faktörlerinden kaynaklanan zamanla hasara karşı direncini belirlemek için bir dizi yöntem kullandıkları hava şartlandırmadır.

Bu geniş test kategorisi, TURCLAB ayrışma laboratuvarının testler sırasında simüle ettiği özel ayrışma parametrelerine göre ayrılmıştır. Müşterinin ihtiyaçlarına ve ürünün kullanım amacına bağlı olarak, örnek malzemeleri tek bir standarda göre yapılan bir teste veya her biri ilgili standartlarına göre yapılan birden fazla teste tabi tutabiliriz.

Aşağıdaki tablolar, TURCLAB'nin uluslararası geçerliliğe sahip ilgili standartlarına uyguladığı hava koşullarına maruz kalma yöntemlerini yansıtmaktadır: