EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Laboratuvar Hizmetleri

Termobuharlar

1987'den bu yana, Applied Technical Services termokupl kalibratörü ve termokupl kalibrasyonunda endüstri lideri olarak ün kazanmıştır. Birinci sınıf kalibrasyon uzmanlarımız, vericiler, kontrolörler, termometreler, alarmlar, göstergeler ve problar dahil olmak üzere sıcaklık kayıt ekipmanını test etme konusunda cihazınızın doğruluğunu onaylar.

TURCLAB, hassas sıcaklık ölçüm ekipmanınızın tutarlı performansını desteklemek için tam servis kalibrasyon hizmetleri sunar. Aşağıdakileri kalibre ediyoruz:

  • Termokupllu Kızılötesi (IR)
  • Termokupl Kalibratörleri
  • Termokupl Probları
  • Termokupl Termometre (Sadece Ekran)
  • Sökülebilir problu termokupl Termometre

İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Esneklik
TURCLAB uzmanları, termokuplların ve termokupl kalibratörlerin iş ve kalite süreçleriniz için ne kadar kritik olduğunu tam olarak anlar. Bu nedenle metroloji ekibimiz, termokuplları kullanırken veya kalibre ederken maksimum doğruluk seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak istiyor. Kalibrasyonları uygulamanıza veya OEM spesifikasyonlarına uygun hale getirebiliriz.

Uzmanlığımızı metroloji laboratuvarlarımızda sunuyoruz, ancak çalışmama süresini en aza indirmek için tesisinizde yerinde kalibrasyonlar da yapabiliriz. Tüm kalibrasyon siparişlerinde 5-7 günlük hızlı bir standart geri dönüş süresi sağlıyoruz, ancak son teslim tarihlerinizi karşılamak için hızlandırılmış kalibrasyonlar da sunuyoruz.

Ayrıca, ekipmanınızın durumu, gelecekteki kalibrasyonlar için son tarihler ve kalibrasyon sertifikalarının elektronik kopyaları hakkında güncellemeler sağlayan varlık yönetim sistemimiz iPortal'da da kurulabilirsiniz.

En Kaliteli Hizmetleri Sunmaya Adanmış
Termokupllar imalat, proses kontrolleri, kalite yönetimi, HVAC, tarım vb. Dahil olmak üzere çok çeşitli bilimsel ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır. Uygulama ne olursa olsun, bu cihazlar yorumlanabilir ölçümler üretmek için düzenli olarak kalibre edilmelidir. TURCLAB, metroloji laboratuvarlarımız, teknisyenlerimiz ve aşağıdakiler dahil en sıkı kalite standardı gereksinimlerini karşılayan süreçlerimiz üzerinde doğruluk dereceleri aldı:

  • Geniş bir akreditasyon kapsamına sahip ISO / IEC 17025 akredite metroloji laboratuvarı
  • Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü (NIST) aracılığıyla Uluslararası Birimler Sistemine (SI) izlenebilir ISO 9001-2008 uyumlu kalibrasyonlar
  • A2LA tarafından akredite edilmiş ANSI / NCSL Z540-1
  • 10CFR Bölüm 21 ve 10CFR50 Ek B