EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Laboratuvar Hizmetleri

Sertifikalı Kaynak Müfettişleri

Uygulamalı Teknik Servislerin Sertifikalı Kaynak Müfettişleri (CWI) Amerikan Kaynak Topluluğu (AWS) tarafından onaylanmıştır. TURCLAB, müşteri hizmetleri odaklı iyi eğitimli, profesyonel kaynak denetçilerine sahip olduğu için mükemmel bir üne sahiptir. Çeşitli AWS kodlarıyla ilgili derinlemesine deneyimimiz, ayrıntılara gösterilen dikkatimiz ve sertifikalı ve akredite edilmiş kalite güvence programlarına sıkı sıkıya uyduğumuz için, sadece kaliteli işçiliği değil, aynı zamanda süreksizlik belgelerini vurgulayacak doğru kaynak denetim raporları almaktan emin olabilirsiniz. yetersiz kaynak durumunda.

AWS CWI'lerimiz ulusal ve uluslararası laboratuvar ve saha denetim hizmetleri sunmaktadır. Çeşitli endüstriler için rutin olarak köprüler, basınçlı kaplar, borular, vanalar, yapılar ve üretilen bileşenler üzerinde kaynak muayeneleri yapıyoruz. Yıllar içinde, enerji üretimi (fosil, hidroelektrik, yenilenebilir enerji, nükleer), otomotiv, uçak, denizcilik, açık deniz sondajı, genel imalat ve inşaat sektörlerinde yüzlerce müşteri ile sürekli ilişkiler kurduk.

Sertifikalı kaynak denetçilerimiz ayrıca geleneksel ve gelişmiş kaynak testleri sağlar. Test hizmetlerimiz tahribatsız, mekanik ve metalurjik testleri içermektedir. 

Kaynak Müfettiş Yetenekleri:
Görsel Test (VT)
Sıvı Penetrant (PT)
Ultrasonik (UT)
Manyetik Parçacık (MT)
Geleneksel Radyografi (RT)
Bilgisayarlı Dijital Radyografi (CDR)


Kaynak Test Yetenekleri:
Bükmek
Yük
Makro Dağlama
gerilme
Sertlik
Makro / Mikro Sertlik
Aşınma
Kimyasal Analiz / PMI
Charpy Etkisi
Ağırlık Düşürme Etkisi


Diğer servisler:
Kaynak Mühendisliği Danışmanlığı
Kaynak Hataları
CWI
Boru Hattı Muayeneleri / Müfettişleri
Kaynak Kupon Testi
Kaynak Sertifikası
Kaynakçı ve Prosedür Yeterlilikleri
Kaynak Prosedürü Spesifikasyonu (WPS) Geliştirme