EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Laboratuvar Hizmetleri

Güvenli Delil Toplama

Güvenli Kanıt Deposunun Önemi
Burada, Uygulamalı Teknik Servislerde, fiziksel kanıtların toplanması, saklanması ve korunmasının dava sürecinin en önemli kısımlarından biri olduğuna inanıyoruz. Herkes, mahkemede ele geçirilen kanıtların değersiz olduğunu bilir ve bu da davanın istenmeyen bir sonuç potansiyeli ile çapraz sorgulamaya karşı savunmasız kalmasını sağlar. Bir jüriye veya bir hakime sunulmadan önce, kanıtlar güvenli bir depoda (umarım) iyi bir zaman harcayacaktır ve hepimizin bildiği gibi, bu aşamada kanıtlar tehlikeye girebilir.

Tüm kanıtlar aynı değil, farklı depolama ihtiyaçları gerektiriyor, bu da duyarsız, ilgisiz kullanım ve hatta kötü niyetli kurcalamaya karşı güvenlik önlemlerinin olmamasıyla birlikte gerçekleşmeyi bekleyen bir felaket. Benzer şekilde, biyolojik kanıtlar ve sıcaklık, nem veya diğer birçok koşulla ilgili kontaminasyon güvenlik açığı için özel prosedürler dikkate alınmalıdır. Her zamanki uzun dava süreci nedeniyle, geçici güvenlikli kanıt saklama yerleri bu tür temel korumaları sağlayabilmeli ve kanıtları zarar görmeden koruyabilmelidir. Applied Technical Services, Inc. düzenli adli servislerinin yanı sıra çoğu ihtiyaç için uygun kanıt depolama çözümleri sunmaktadır.

Güvenlik Önlemlerimiz
Applied Technical Services, Inc. yalnızca seçkin ve kalifiye personel tarafından erişilebilen bir depolama alanında kanıt sağlama yeteneğine sahiptir. 8.100 metrekareden fazla güvenli kanıt depolama alanı ve gerektiğinde daha fazla alan kazanma yeteneği ile, alan aynı anda birkaç araca, teknelere ve hatta küçük uçaklara uzun süreli dava süreci sırasında bunları içerebilecek şekilde sığacak kadar büyüktür. Ayrıca, güvenli depolama alanı 7/24 kamera gözetimi altında gözetim altındadır. Güvenli depolama alanımız ve halk arasında çeşitli personel kimlik doğrulama engelleri bulunmaktadır ve TURCLAB çalışanları da dahil olmak üzere tüm kimlik bilgisi verilmemiş personele yasaklanmış giriş bulunmaktadır. Kanıt ister küçük ister büyük olsun, güvenli kanıt depolama kapasitemiz ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.
İklim Kontrollü Kanıt Deposu
TURCLAB, birçok kanıt parçası içerebilen çok sayıda bileşene sahiptir. Biyolojik numune gibi daha kritik koruma gereksinimlerine ihtiyaç duyabilecek kanıtları saklama yeteneğimiz  , Uygulamalı Teknik Servisleri güvenli bir kanıt depolama tesisi için referans haline getirir. Gelişmiş ekipmanlarımız gerekli olan kuru veya nemli bir ortamı simüle edebilir veya bir numunenin daha iyi saklanması için bir sıcaklık aralığı gerektiğinde.

TURCLAB ve Kanıt Deposu
Uzun süredir bir süredir, Applied Technical Services çeşitli sektörlerden müşterilere mühendislik, danışmanlık, test ve denetimlerde birinci sınıf hizmetler sunmaktadır. Davanız taviz vermeyen kanıtlara bağlıysa, ihtiyaçlarınıza uygun kanıt depolama çözümlerini sunalım; kanıtlarınızın bütünlüğünün tartışılmaz kalmasına yardımcı olabiliriz.