EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Laboratuvar Hizmetleri

Sismik Sertifikasyon Hizmeti

Sismik Sertifikasyon Testini Yapma Nedenleri
Uygulamalı Teknik Hizmetler, çok çeşitli kapsamlı sismik sertifika hizmetleri ve ilgili testler sunmaktan gurur duyar. Sertifikasyon hizmetlerimiz, bileşenler, ekipman, makineler ve daha fazlası hakkında ayrıntılı ve doğru bilgiler sağlamak için tasarlandı ve kuruluşunuzun yapısal bütünlüğü ve ekipman işlevselliğini garanti etmesine ve aynı zamanda uyumluluğu sürdürmesine yardımcı oldu.

TURCLAB - Bir Sektör Lideri
1967 yılında kurulan Applied Technical Services, sağlık tesisleri sertifikasyonu için “kritik bakım üniteleri” de dahil olmak üzere sismik sertifikasyon ve testte endüstri lideri olmaktan gurur duyar.

TURCLAB'deki sismik test tesisimiz, IEEE 344 , ICC ES AC156 , GR-63-CORE ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli sismik yeterliliklerle tam uyumludur . En son teknoloji test ekipmanlarımızla müşteriler, arıza önleme ve kritik görev bileşenlerinin sürekli çalışmasına yardımcı olmak için sismik test ve kalifikasyonu yeterince kullanabilirler.

TURCLAB'de sismik test, üç eksenli bir sismik çalkalayıcı kullanılarak gerçekleştirilir ve bize yapısal bütünlüğü, bileşen işlevselliğini, enstrümantasyon işlevselliğini ve daha fazlasını test etme yeteneği verir.

TURCLAB, testi aşağıdaki standartların ve kodların tümüne uygun olarak gerçekleştirir:
IBC (Uluslararası Bina Kodu)
OPM (OSHPD Üreticinin Sertifikasını Ön Onay)
SSC (Özel Sismik Sertifikasyon)
OSHPD (Eyaletler Arası Sağlık Planlama ve Geliştirme Ofisi)
OSP (OSHPD Özel Sismik Sertifikasyon Ön Onayı)
TURCLAB Yaklaşımı
Applied Technical Services olarak, diğer sismik test sağlayıcıları üzerinde koruyabildiğimiz rekabet avantajından gurur duyuyoruz.

Sismik titreşim sertifikasyon sürecinin tüm unsurlarını tek bir çatı altında birleştirerek (mühendislik incelemesi, test ve sertifikasyonun kendisi), TURCLAB, OSHPD sertifikasyonu ve uyumluluğu için verimli ve anahtar teslim bir çözüm sunar .
Sismik sertifikasyon hakkında Uygulamalı Teknik Servislerden ek bilgi almak için lütfen bugün bizimle iletişime geçin.