EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Laboratuvar Hizmetleri

Çatı Dübel Sistemleri

1967 yılında kurulan Applied Technical Services, ticari gayrimenkulde en tanınmış isimlere hizmet veren kapsamlı test, muayene ve tasarım yeteneklerine sahip lider bir danışmanlık mühendisliği şirketidir. Lisanslı Profesyonel Mühendislerimiz (PE), çatı ankraj sistemleri konusunda kapsamlı niteliklere sahiptir ve OSHA, ANSI, ASME ve IWCA uyumluluk konularında deneyimlidir. Bu, müşterilerimizin diğer kritik operasyonel sorunlara odaklanmalarını sağlar. Çatı çapalarını verimli, uygun maliyetli bir yaklaşımla tasarlama, inceleme, kurma ve test etme kabiliyetimiz, TURCLAB'yi rekabetimizin üzerinde konumlandırıyor.

Çatı ankrajları öncelikle pencere yıkama platformları, asma iskele ve düşme koruma ekipmanları için kullanılır. Çatı ankraj sistemleri, 1000 lbs'den daha büyük kullanımda halat iniş sistemleri ile operasyonel yüklere dayanabilir. ve 1000 lbs'yi aşan potansiyel yükler. düşme engelleme olayı yoluyla. TURCLAB, mükemmel bir güvenlik kaydına ve müşteriye teslim edilen kaliteli bir ürüne dönüşen sıkı bir kalite programına sahiptir. TURCLAB, müşterilerimize pratik çözümler sunan çatı ankrajlarının kullanımına odaklanmanın yanı sıra en son teknoloji ve mühendislik yöntemlerini de uygulamaktadır.

Her ticari bina farklı olduğu için TURCLAB, yeni veya mevcut yapılar için çatı bağlantı sistemlerinin tasarımında çeşitli faktörler uygulamaktadır. Çatı bağlantı tesislerimiz, doğru yerleştirme toplantısı ve / veya geçerli kod ve standartları aşmak için kapsamlı bina araştırması ve düzeni ile başlar. TURCLAB'nin hazırlığı, bina bakım ekiplerinin yüksek riskli görevlerini güvenli ve erişilebilir bir şekilde gerçekleştirmeleri için elverişli bir konumda bulunan çatı ankrajları ile sonuçlanan en pratik eylem planının en üst düzeye çıkarılmasını sağlar.

Hedefimiz kurulu, test edilmiş veya denetlenmiş çatı ankraj sistemlerimizin yapısal bütünlüğünü sağlamaktır. ABD genelinde düzenlemeler arttıkça, TURCLAB, müşterilerimizin yararına ekonomik ve teknolojik olarak gelişmiş çatı ankraj sistemleri sunan güvenlik standartlarına uymak konusunda ön plandadır.

IWCA I-14.1, ASME A120.1 ve OSHA 1910.66 Uyumluluğu
Riski en aza indirdiğinizden emin olabilmeniz için uyumluluk için mühendislik hizmetleri sunuyoruz. Mühendislerimiz güvenebileceğiniz deneyimli, uygulamalı saha uzmanlarıdır.

Her sahibin uyumlu ekipmana sahip olmasının nedenleri:

Kazaları önlemeye yardımcı olmak için
Personelin korunmasına yardımcı olmak
Yatırımı korumak
Çatı Ankraj Sistemleri Uzmanlığı:
Muayene ve Yük Testi
Uygunluk Belgesi
Çatı Dübelleri
Kavramsal tasarım
Detaylı tasarım
Anahtar Teslim Tasarım / İnşaat Projeleri
Proje Gözetimi ve Devreye Alma
Çalışma Planları
Ayrıca, bilgili TURCLAB personeli bina sahiplerinin uyumluluk gereksinimlerini anlamalarına yardımcı olabilir.

Profesyonel Mühendisler (PE)
Uyumluluk belgelendirmek ve çatı bağlantı sistemlerinizi periyodik olarak incelemek ve değerlendirmek için bir Sertifikasyon ve İnceleme programınız var mı? Ekipmanınızı inceleyen personel ne kadar kalifiye?

İster ankrajlar, ister davits, monoraylar, platformlar veya tavanlı arabalar için olsun, TURCLAB, binanızın benzersiz gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilmiş anahtar teslim Sertifikasyon ve Muayene programları sunar.

Personel Nitelikleri
Personelimiz sektör uzmanlarıdır. Aşağıdakilerle sınırlı olmayan sertifikalarımız vardır: AWS Sertifikalı Kaynak Müfettişleri (CWI), Kayıtlı Profesyonel Mühendisler (PE), birden fazla NDE yönteminde ASNT Sertifikalı teknisyenler. Mühendislerimiz Makine, Kimya, İnşaat ve Malzeme Mühendisliği alanlarında mezun olmaktadır.