EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Laboratuvar Hizmetleri

Yaşam Döngüsü Testi

Ürünlerinin kalitesini değerlendirmek isteyen şirketlerin yaşam döngüsü testi yapmaları gerekmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi, yaşam döngüsü testi, şirketlerin tüm ömürleri boyunca çevresel faktörlerin ürünleri üzerindeki etkisini anlamasına, ölçmesine ve iletmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Çevrenin bir ürün üzerindeki etkisine ek olarak, yaşam döngüsü testi, ürünün gerçek dünya senaryolarında yaşayacağı sürdürülebilirliği ve gerçek çevresel etkiyi de (yeşil girişimler yoluyla görüldüğü gibi) dikkate alır.

Avantajları Nelerdir?
Birçok kişinin bir ürünün çevresel etkisine göre satın alma kararları aldığı bir sır değildir. Bu nedenle, yaşam döngüsü testi, şirketlerin çevreye duyarlı ürün kararları vermelerine yardımcı olacak nicel veriler sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Uygulamalı Teknik Hizmetler (TURCLAB), güvenilir, zamanında ve özelleştirilebilir titiz yaşam döngüsü testi sunmaktan gurur duyar. Şirketler yaşam döngüsü testi ile çevrenin ürünlerini nasıl etkileyeceğini anlayabilirler.

TURCLAB Yaşam Döngüsü Testine Güven
1967'den beri, TURCLAB gururla çok çeşitli malzeme testi teklif etti. Bu testler, nükleer, inşaat, otomotiv, çelik, enerji üretimi, sigorta, inşaat, tıbbi ekipman, havacılık ve diğerleri gibi müşteri beklentilerini aşmaya kendini adamış yüksek vasıflı mühendis ve profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından tamamlanmaktadır. Malzeme test hizmetlerinin bir parçası olarak TURCLAB, şirketlerin ürünlerinin ömrünü anlamalarına yardımcı olmak için hızlandırılmış çevresel testler sağlar. Hızlandırılmış yaşlanma , ayrışma ve UV testlerine yönelik özelleştirilmiş bir yaklaşımlaTURCLAB, şirketlere bir ürünün gerçek dünya senaryolarına uyup uymayacağını gösteren kesin sonuçlar sağlayabilir. Hızlandırılmış hava şartlandırma testi, doğrudan veya dolaylı güneş ışığının kısa dalga boyu kısmından kaynaklanabilecek hasarı simüle etmek için kullanılır. Bu A2LA Akredite testleri ASTM G154 ve ISO 11507 standartlarına göre tamamlanmıştır. UV'nin tahmini bir süre içindeki etkisini ölçmek için Hızlandırılmış UV Testi tamamlanmıştır. Bu A2LA Akredite testi, ASTM G154 ve G155 standartlarına göre, sadece birkaç hafta içinde yıllarca maruz kalmanın nasıl görüneceğini göstermek için tamamlanmıştır.
TURCLAB'nin Kaliteye Adanması
TURCLAB, en kaliteli yaşam döngüsü test hizmetleri sunarak müşteri beklentilerini aşmaya kendini adamıştır. Kaliteye olan bu adanmışlık, açık ve doğru verilerin zamanında teslim edilmesi ile desteklenmektedir. Ayrıca, tüm hizmetler profesyonel bir şekilde tamamlanmakta ve tüm testler bir mükemmellik ortamı yaratmaya kendini adamış kalifiye ve ilgili çalışanlar tarafından yürütülmektedir. Bu adanmışlığın bir parçası olarak TURCLAB, ISO 9001 ve ISO 17025 standartlarına uygun bir Kalite Sistemine sahiptir.