EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
TURC Bureau Assesment INC.

Endüstri Hizmetleri

Endüstriyel üretim, tıbbi ürünlerden tarım makinelerine, havacılıktan otomotive ve bunlar arasındaki tüm sektörler dahil çok geniş iş alanlarını kapsar. Üretim kaçınılmaz olarak karmaşıktır, standartlar ve düzenlemeler dikkat gerektirmesinin yanı sıra kalite, sağlık, güvenlik mevzuatlarına ve sıklıkla uluslararası düzenlemelere uygunluk gerektirir.

İster parça ister doğrudan nihai tüketicilere satılacak ürün üretiyor olun, SGS olarak üretim süreçlerinizin sorunsuz işlemesine yardımcı olacak kapsamlı bir hizmet paketine sahibiz. Dünyanın lider test, gözetim, denetim ve belgelendirme şirketi olarak, süreç kontrolünden lojistiğe kadar tüm üretim işini biliyoruz.

Bize ulaştığınızda, malzeme testi, ürün belgelendirme, metalürji, süreç tasarımı, tesis içi ve operasyonel destek, kalite kontrolü ve yönetim sistemleri belgelendirmesi gibi hizmetlerimiz olduğunu göreceksiniz. Sahip oldukları deneyim ve geniş yelpazedeki becerileri sayesinde uzmanlarımız, daha iyi, daha güçlü, daha rekabetçi ve karlı bir işletme oluşturmanıza yardımcı olmaya hazırlar. Hem ürünlerinizin hem de süreçlerinizin özellikle üretim alanınızla ilgili düzenlemelere uygun olmasını sağlamanıza ve mevzuata tümüyle uyumlu olduğunuzu kanıtlamanıza yardımcı olabiliriz.

Ürün üretiminiz ve süreçlerinizle ilgili olarak size nasıl yardım edebileceğimize ilişkin ayrıntılı bilgi edinin.