EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Muayene Hizmetleri

İnşaat Gözlem ve Sorun Giderme

Eksik yapılar sıklıkla birbirine bağlı problemlere kadar uzanır: sadakatle uygulanan kusurlu bir tasarım ve / veya zayıf bir şekilde uygulanan teknik olarak sağlam bir tasarım. TURCLAB'nin her projedeki amacı, teknik olarak sağlam bir tasarımı düzgün bir şekilde uygulamaktır. İnşaat belgelerini ve teklif şartnamelerini yerinde inşaat gözlemi ve kalite güvence testlerine kadar kapsamlı bir şekilde gözden geçirmekten, endüstri standartlarını ve müşteri beklentilerini karşılayan başarılı projeler yürütmek için sahipler, proje mimarları ve mühendisleri ve yüklenicilerle birlikte çalışıyoruz.

Uzman mühendislerimiz ve mimarlarımız bir projenin inşaat öncesi ve inşaat aşamalarında önemli bir rol oynamaktadır: yükleniciler ve tedarikçilerle toplantı yapmak, inşaat ekibinin sözleşme belgelerini ve tasarım özelliklerini yorumlamasına ve bunlara uymasına yardımcı olmak, tutarlı bir iş kalitesini korumak ve ortaya çıkabilecek zorlukları gidermek . Ayrıca, inşaat maketlerinin kapsamını, montajını ve testini gözden geçiririz ve iyileştirme fırsatlarının bulunduğu yerlerde gelişmiş tasarım veya inşaat stratejileri için önerilerde bulunuruz. İnşaat aşaması boyunca, periyodik saha gözlemi yapar ve işin ilerlemesi ve kalitesi hakkında rapor veririz.

İnşaat gözlemi, proje sürekliliği ve kalite güvencesinin yanı sıra proje ekibi arasında yanlışlıkla yapılan tasarım değişikliklerine veya iletişimsizliklere karşı bir koruma olabilir. TURCLAB'nin teknik uzmanlığı, 125.000'den fazla projeden edinilen deneyimlerle birleştiğinde, teknik olarak sağlam tasarımların doğru bir şekilde uygulanmasıyla sahiplerin başarılı sonuçlar elde etmelerine yardımcı olur.
 

  • Tasarım ve yapım sırasında teknik yardım
  • İnşaat belgesi emsal incelemesi
  • Teklif ve onarım belgelerinin geliştirilmesi
  • Sözleşme şartnamelerinin gözden geçirilmesi
  • Taşeron ve tedarikçilerle yapılan ön inşaat toplantıları
  • Yerinde inşaat gözlem ve raporları
  • Yapıların ve malzemelerin kalite güvence testlerinin gözetimi
  • Sahiplerle danışmanlık ve danışmanlık