EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Muayene Hizmetleri

İnşaat Mühendisliği

İnşaat aşaması genellikle bir projenin en karmaşık kısmıdır. Yapılar inşaat sırasında başarısızlığa karşı daha savunmasızdır. Bütçe ve zamanlama kısıtlamalarına uymak için ekipman ve kaynaklar etkili bir şekilde sıralanmalıdır. İnşa edilebilirlik sorunları etkili bir şekilde azaltılmalı ve işçi güvenliği en önemli önceliktir. Sahipler ve yükleniciler, işgücü ve kaynakları en üst düzeye çıkarmak, tasarım belgelerini başarıyla yürütmek ve maliyetli gecikmelerden kaçınmak için inşaat işlerini doğru bir şekilde detaylandırmak ve sıralamak için TURCLAB'nin özel inşaat bilgisine güvenirler.

TURCLAB mühendisleri binalar, köprüler ve diğer yapılar için çok çeşitli inşaat mühendisliği hizmetleri gerçekleştirme konusunda geniş deneyime sahiptir. Bu hizmetler, inşaat süreci boyunca kısmen tamamlanmış yapıyı güvenli bir şekilde korumak için montaj ve yıkım prosedürlerinin geliştirilmesi, arma tasarımı, onarım veya değiştirme için sıralama, destek ve stabiliteyi içerir.

125.000'den fazla inşaatla ilgili projede çalışan TURCLAB mühendisleri, bir şantiyenin zorluklarına aşinadır. İster vinçlerin yerleştirilmesi, gerekse kepçelerin yerleştirilmesi için sınırlı alan, karmaşık bir cephe sistemi için montaj sıralaması veya saha içi teslim geliştirme ile karşı karşıya olun, inşaat ile ilgili yenilikçi çözümler geliştirmek için yapısal ve malzeme mühendisliğinde altmış yılı aşkın teknik uzmanlıktan yararlanıyoruz sorunları.
 

Araçlar ve yöntemler
Sıralama
Risk azaltma
Montaj / yıkım prosedürleri
Kararlılık analizleri
Arma, taşıma ve takviye tasarımı
İnşaat denetimi
Geçici işler
Sorundan kaçınma
Arıza araştırmaları
Dava desteği
Tartışmalı karar
Peer için değerlendirme
Saha enstrümantasyonu