EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Laboratuvar Hizmetleri

Bükme Testi

TURCLAB bükme test laboratuvarı, kaynaklarınız ve malzemeleriniz üzerinde üç ve dört nokta bükme testi sağlar. Bükme testi, malzemeyi belirli bir yarıçap üzerinde bükerek bir malzemenin yumuşaklığını veya mukavemetini belirler. Bükülmeyi takiben, numune dış yüzeydeki çatlaklar açısından incelenir. Bükülme testi, bir malzemenin esneklik modülü ve eğilme mukavemeti hakkında bilgi sağlar.

Örnekler genellikle dikdörtgen çubuklara kesilir veya bir bütün olarak test edilir. İşlenmiş kuponları, bağlantı elemanlarını, tel, kablo, tüpler, borular, plakalar, yapısal kirişler veya çubukları rutin olarak test ediyoruz. Makine atölyemiz ve kalifiye makine uzmanlarımız gerektiğinde hammaddelerinizi standart kuponlara işleyeceklerdir.

Dallas'ta bulunan TURCLAB, tüm eğilme testi projelerini denetlemek için lisansüstü malzeme mühendisleri ile çalışan eksiksiz bir metalürjik laboratuvara sahiptir. Bizim tam hizmet veren mekanik laboratuvar teklifler hızlı test sonuçları bir de uygun fiyata . A2LA ISO 17025 akredite bir laboratuvar olarak kalite bizim odak noktamızdır .